ماکسی رودریگز به قرمزهای واقعی راهنمای دوره پنجاه درصدی را ارائه کرد که پس از یک اقدام سریع از طریق گاتویک، یک دوره کامل پزشکی داشت. راهنمای واقعی پس از پنجاه درصد عمر کوتاهی داشت زیرا دانیل استوریج خانه را از طریق تنوع تقریباً به پایان رساند.

دقیقاً در روزی که فرناندو تورس و رائول میرلس عضویت قبلی خود را انجام دادند، در واقع این مرد جوان چلسی، گلن مانلی بود که آخرین خنده را بر روی شرکت های قبلی خود تجربه کرد تا پیروزی 1-2 را به گاتویک ارائه دهد.

ناظر کنی دالگلیش با تجربه 3 تغییر را برای گروهی که با سوانسی روبرو شد ایجاد کرد. دیرک کویت علاوه بر کریگ بلامی، همان تند و تیز واقعی را نیز به دست آورد، که کنی آرزو می‌کرد چند نمونه از آن‌هایی را که در شکاف جهانی نشان داده بود، درست در جایی که او در رابطه با ولز نسبت به نروژی تعیین کننده بود، خلق کند. کتانی واقعی گروه علاوه بر این متوجه شوک لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد اضافه شدن ماکسی رودریگز شد و اولین شروع کمپین بازاریابی خود را تولید کرد.

بازی به طور کلی پر جنب و جوش شروع شد، هر گروه قسمت هایی را ارائه می کرد و همچنین ماکسی رودریگز تقریباً دو بار با هدف مواجه شده بود، اما از طریق استیو تری و همچنین ایوانوویچ رد شد و او را تحت فشار قرار داد. آرژانتینی واقعی به دنبال این بود که از شروع غیرمعمول خود و همچنین نمایش ناظر کنی دقیقاً آنچه را که ارائه می دهد، استفاده کند.

علاوه بر این، چلسی خطرات را بر روی هدف، همراه با خوان ماتا، دروگبا و لمپارد تقریباً در ابتدا و همچنین تقریباً در مورد 10 دقیقه جلو بود، ارائه داد. فلورنت مالودا به طرز فوق‌العاده‌ای گلن مانلی را از دست داد، و همچنین در یک ترکیب در حال فرورفتن به سمت انتشار دوباره حرکت کرد، اما ماتا نتوانست از حروف بزرگ استفاده کند و شانس خود را در برخورد از هدف تپش می‌دهد. استیو اوبی میکل پس از آن تلاش کرد تا یک کار جسورانه خوب از هدف تا بیست و پنج یارد پشتی، فقط برای شانس خود به منظور آشکارسازی کلوپ ترکیبی واقعی انجام دهد.

چلسی تجربه پس از آن به نظر می رسید راهنمای واقعی را در نظر گرفته است، تا آنجا که 1000 در داخل عرصه و همچنین در خانه خود باور داشتند. دیدیه دروگبا ضربه ایستگاهی را در مورد برتری از منطقه دریافت کرد و به همان اندازه راه رفت. توپ گلف واقعی ظاهر شد که از اینترنت به عقب ضربه می زند، اما به نظر می رسد در روز دوم، این با تجربه مستقیماً از انتشار واقعی صرف نظر کرده و همچنین در سراسر اینترنت دمیده شده است. اجازه دور برای قرمزها.

به سرعت استفاده از لیورپول یک بار دیگر هدف واقعی چلسی را به خطر انداخت. استیو تری توپ گلف واقعی را در یک مکان مضر رها کرد تا دیرک کویت، که سوارز را راه اندازی کرد، چهار هدف را در مورد اروگوئه پاک کند. با این حال، مهاجم قادر به انتخاب ماکسی در حال تکامل واقعی یا حتی کریگ بلامی نبود.

گاتویک به سرعت برای احتمالاتی که قبلا نادیده گرفته شده بود، نوشت. این بار این میکل بود که از پنجاه درصد خود خلع ید شده بود، چارلی آدام به سرعت از طریق چارلی آدام به کریگ بلامی اجازه داد تا توپ گلف واقعی را بگیرد که به طور فعال با سوارز یک و دو بازی می کرد قبل از اینکه از طریق ماکسی به مکان مورد نظر برود. در مورد بقیه، که با استفاده از کار آسان مربوط به ضربه زدن به این دروازه بان قبلی چک، باقی مانده بودند. در ادامه دقیق متوجه شد که گاتویک در نهایت یک فرصت را تغییر داده است، که اخیراً تقریباً یک نبرد بوده است.

راهنمای واقعی پس از آن تقریباً طولانی شده بود تا به 2. حرکت شکستن پشتیبانی از طریق لوکاس لیوا در معرض لوئیس سوارز قرار گرفت، اما اروگوئه‌ای‌ها اولین بار ترکیبی را از دونالد لوئیز منحرف کردند و تقریباً در اینترنت قرار گرفتند.

همراه با چلسی در عقب، ویلاس بواس نیاز به تغییر امتیاز داشت. میکل به همراه دنیل استوریج از دوره پنجاه درصدی تغییر کرده بود. تغییر واقعی به نظر می رسید که تجربه مفیدی داشته باشد، این افراد به سرعت موانع واقعی را کنار زدند و بلافاصله فرصتی را ایجاد کردند. ماتا و لمپارد با تجربه ترکیبی هوشمندانه دروگبا را آزاد کردند، با این حال این بازیکن ساحل عاج ممکن است فقط توپ گلف واقعی را در باشگاه بالا ببرد.

با این حال، تساوی پس از آن در پنجاه و پنج دقیقه رسید. به مالودا اجازه داده شد تا به سمت کانتینر پیش برود، قبل از اینکه استوریج مجدداً کشف کند که هیچ خطایی ایجاد نمی کند و این موضوع را از طریق تنوع تقریباً در قسمت پنهان می کند.

چلسی در صدر قرار داشت و به طرز باورنکردنی تقریباً موفق به کسب 2 شده بود، فیلم توسط دونالد لوئیز از ضربه ایستگاهی بعدی به طرز ماهرانه ای از طریق رینا با داشتن یک محافظ ذاتی مهار شد.

کنی داگلیش برای تقویت خط میانی واقعی به دنبال جدول خود بود. کریگ بلامی روشی را برای The nike jordan Henderson ایجاد کرد، شرکت کننده دیگری که در سراسر جهان درخشید.

یک توقف خوب بیش از ذهن از طریق مالود

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *